Venkovní zahrada

Na venkovním prodeji naleznete trvalky, dřeviny listnaté i jehličnaté, růže, traviny, bylinky, ovocné stromy, vodní i půdopokryvné rostliny, vřesovištní rostliny a mnohé další

Sortiment Venkovní zahrada

Trvalky

V nabídce máme široký sortiment trvalek kvetoucích na jaře, skalniček, okrasných listem, v létě a pozdním létě kvetoucích, ale i podzimních trvalek. V nabídce máme rostliny známé a vyzkoušené, ale i žhavé novinky. Rostliny jsou nabízeny v několika velikostech a nepřeberných barevných variacích.

 

Okrasné dřeviny

Široká nabídka listnatých i jehličnatých dřevin. Dřeviny do zahrady, na skalku, do živých plotů a mnohé další.

Růže

Každá zahrada musí mít alespoň jednu. Řeč je o královnách mezi květinami, o růžích. V sortimentu máme růže velkokvěté, mnohokvěté, miniaturní, pnoucí, stromkové a to v mnoha známých i neznámých kultivarech. Růže české, ale i od německého dodavatele Kordes nebo anglické.

Ovocné dřeviny

Hlavní sezóna ovocných dřevin je na jaře a na podzim. Během této doby máme v nabídce prostokořenné ovocné stromy a drobné ovoce jako rybíz, angrešt, jostu v široké škále. Celoročně pak máme v nabídce kontejnerované ovocné stromky a keře, ale i kanadské nebo kamčatské borůvky. Nabízíme i exotické a netradiční ovoce.

Okrasné traviny

Nejen trvalky a keře mohou zdobit vaši zahradu. V posledních letech stoupají na oblibě i okrasné traviny, jež jsou zajímavé nejen svými listy ale mnohdy i květenstvím. Nabízíme jak malé rostliny, tak i zapěstované hotové solitéry.

Bylinky

Nejen okrasná musí být vaše zahrada. Zkuste si založit bylinkovou zahrádku, jež vás bude celé léto zásobovat čerstvými bylinkami na vaření. Můžete vybírat z široké nabídky bazalky, tymiánu, rozmarýnu, oregana, meduňky, máty, saturejky, petrželky, pažitky a mnohých dalších.

Půdopokryvné rostliny

Pro osázení prudkých svahů nebo zpevnění břehů apod. nabízíme půdopokryvné trvalky ale i dřeviny. Vybírat můžete ze skalníků, pámelníků, třezalek ad.

Vodní rostliny

Máme i širokou nabídku vodních rostlin pro osázení břehů, zamokřených míst, rostlin do stojatých vod i plovoucí lekníny a stulíky.

Pnoucí rostliny

Pro ozelenění pergol, přístřešků a fasád máme širokou paletu popínavých rostlin kvetoucích i stálezelených. Obzvláště široký sortiment mezi clematisy, trubači, wistariemi ad.

Vřesovištní rostliny

V nabídce máme i rostliny vhodné do kyselých půd a polostínu, řeč je o vřesovištních rostlinách. Řadíme sem nejen vřesy, ale i rhododendrony, azalky, pierisy ad.