Sezónní rostliny

Dle sezóny nabízíme balkonové rostliny do truhlíků, macešky, primule, chryzantémy, vánoční hvězdy a jiné

Sortiment Sezónní rostliny

Vánoční hvězdy

V současné době již téměř nepostradatelná dekorace ve vánočním čase. V našem sortimentu nabízíme velké množství velikostí, barev i typů těchto vysoce dekorativních rostlin.

Chryzantémy

Ačkoli jsou tyto rostliny spolu s maceškami povětšinou známé z dušičkových výzdob hrobů, jsou už od pozdního léta stále více a více využívány k dekoracím teras, domovních vstupů, balkonů i interiérů. V nabídce jsou ve velikostech téměř trpasličích až po obří rostliny, které vytvoří krásnou solitéru i ve velkých prostorách.

Primule

Jsou to spolu s rychlenými cibulovinami první poslové jara. Jejich zářivé a pestré barvy květů rozjasňují zachmuřené předjarní dny. V našem sortimentu najdete osvědčené odrůdy i novinky na trhu.

Balkonové rostliny

Již neodmyslitelná součást balkonů, teras a záhonů. V naší nabídce se včetně již osvědčených druhů a odrůd (pelargonie, petunie), objevují stále nové druhy balkonových rostlin. Na přelomu února a března jsou v nabídce rostliny mladé v tzv. 10packu, v pozdějším jaře a v brzkém létě už rostliny ve standartní velikosti. K prodeji nabízíme i hotové sesadby truhlíků a závěsných nádob.

Macešky

Velice oblíbené dvouletky, k výsadbám se používají na podzim i na jaře. Svou pestrostí a variabilitou vynikají v mísách, truhlících i na záhonech. Patří k velice odolným rostlinám, na podzim je nepoškodí brzké mrazíky a na jaře patří k prvním rostlinkám, které oživují svojí barevností záhony.