Řezané květiny

V úseku řezaných květin pro vás rádi vytvoří květiny dárkové, netradiční, svatební, ale i smuteční vazby, dekorace vín, dušičkové vazby ad.

Sortiment Řezané květiny

Dárkové

Ten kdo umí darovat květinu, umí darovat kousek sebe sama. Naše floristky Vám rády připraví květiny podle Vašeho přání, případně si můžete vybrat z již navázaných květin. Dárkové květiny objednávejte minimálně dva dny předem.

Netradiční

Chcete potěšit, překvapit a zároveň zaujmout originální kyticí? Darujte kytici z klobás, zeleniny a ovoce; kytici z bonbónů nebo třeba kytici z bankovek. Netradiční kytice objednávejte alespoň dva dny předem.

Vazby svatební

Pro tento jedinečný den připravujeme kytice pro nevěstu; korsáž pro ženicha, svědka a tatínky; kytice pro maminky a svědkyně, košíčky pro družičky, polštářky pro prstýnky, zdobení automobilu a květinové šperky pro nevěsty a doprovod. Svatební květiny a výzdobu objednávejte minimálně čtrnáct dní předem.

Dušičková vazba

Měsíc říjen patří přípravám na den Památky zesnulých. Z čerstvého chvojí vyrábíme věnce, koše, květináče, žardiny či lesní kytice, které zdobíme sušenými květinami, plody a dalšími přízdobami z živého či umělého materiálu. Určitě si vyberete si z množství barev a druhů.

Vánoční vazba

Každoročně vytváříme množství vánočních dekorací a vazeb, od adventních a závěsných věnců, svícnů přes hřbitovní svícny, po vazby z řezaných květin s vánoční přízdobou. Vždy máme připravený široký sortiment barev a typů.

Smuteční vazba

Úsek řezaných květin nabízí přípravu vázaných smutečních kytic, vypichované smuteční kytice, smuteční věnce, smuteční vypichované srdce, kytice na hřbitov a smuteční kříže. Smuteční výzdobu je vhodné objednat minimálně dva dny předem.

Dekorace vín

Pro významnou příležitost, jako dárek nebo jen tak pro radost se skvěle hodí i aranžované víno.