Pokojové rostliny

Pro váš byt máme v nabídce kvetoucí rosliny, okrasné listem, sukulenty a kaktusy, bonsaje, orchideje, naše sesadby ...

Sortiment Pokojové rostliny

Kvetoucí

Nabízíme široký výběr kvetoucích pokojových rostlin pro všechna roční období. Sortiment pravidelně obměňujeme a doplňujeme. Můžete u nás najít africké fialky, kalanchoe, bromelovité rostliny, orchideje, anturie, lopatkovce, begónie, bramboříky a mnohé další.

Okrasné listem

U nás v prodejně naleznete rostliny pro jakékoliv stanoviště Nabízíme rostliny různých velikostí, od malých fitónií, pokojových bonsají, přes různě velké fíkusy, kalateje, sloní nohy až po vzrostlé palmy. V nabídce máme i převislé a popínavé rostliny jako jsou zelence, břečťany, potosy a mnoho jiných.

Bonsaje

Miniaturní stromy v malých miskách jsou zajímavým doplňkem každého interiéru. V orientálních zemích se bonsaje často dědí z generace na generaci a není divu. Kouzlu bonsají, které mnohdy tvoří krajinu na misce, propadne nejedna duše.

Orchideje

Stálicemi mezi oblíbenými květinami s překrásnými, různobarevnými květy jsou orchideje. Pravidelně zásobujeme prodejnu kvalitními rostlinami.

Kaktusy a sukulenty

Nabízíme Vám sukulenty z Mexika, Afriky, Brazílie, Peru, Floridy, Bolívie a dalších zákoutí světa. Kaktusy a sukulenty nabízíme v paletě překrásných barev květů, zdobných listů a nejrůznějších velikostí.

Naše sesadby

Sesadby do nádob, truhlíků, či košíků podtrhují krásu rostlin a umožňují zkombinovat různé druhy.